TOPARLANMA VAKTİ…

Kıyafetlerinizin sayısı gün geçtikçe artıyor ve siz dilediğinizi bulmakta oldukça güçlük çekiyorsanız, gardroplara el atma zamanı gelmişte geçiyor demektir. Elinizi her uzattığınızda farklı şeyler bulma dönemi bitti artık. Minicik dokunuşlar ile aradığınız her şeyi bıraktığınız yerde bulacaksınız.

Gardrop düzenleme (2)1-Dolap içinde karışıklığa son vermek için dolabınızı bölümlere ayırabilirsiniz. Bir kısmını pantolon, bir kısmını triko-tişört-bluz bir kısmını da elbiseleri yerleştirmek için bölümlere ayırın.

2-Askılarınızın boyutunu mümkün olduğu kadar küçük tutun ki, kendisi fazla yer kaplamadan giysilerinizi rahatlıkla asabilesiniz.

3-Bluz ve kazakları düzenli tutabilmek için raf sistemlerinden yaralanabilirsiniz.

4-Eldiven, şapka ve kemerleriniz için birer kutu temin edin. Bu eşyaları kutu içinde dolaba koyarsanız, ezilme, kırılma ve kaybolma gibi olası sorunlardan kurtulabilirsiniz.

5-Sık kullanmadığınız elbiselerinizi muhafaza etmek için kılıf kullanın. Kılıf seçiminde tercihinizi naylon yerine kumaş elbise kılıflarından yana kullanın.

6-Dolabın alt kısmını ayakkabı kutularınıza ayırabilirsiniz. Her seferinde oluşabilecek karışıklığı önlemek için kutuların üzerine içindeki ayakkabının fotoğrafını çekip, yapıştırabilirsiniz. Böylece her ayakkabı arayışınızda tüm kutuları açmak zorunda kalmazsınız.

7-Mevsimine göre dolap kokunuzu değiştirin. Yünlüler için kokusuz güve koruyucu kullanabilirsiniz.

Gardrop düzenleme (1)

Bu ve benzeri ürüne Aksesuar ve Mobilya  adresinden ulaşabilirsiniz.