Vakit geçse de, moda değişse de değişmeyen, her daim kullanabileceğiniz mobilyaların başında geliyor klasikler. Klasik mobilyadan vazgeçemeyenlerdenseniz şanslısınız. Son dönemlerde klasik mobilya alanında üretim yapan markalar da yalınlığı ön planda tutuyor. Siz de ürün tercihinizde yalınlığı göz ardı etmeyin. Evinizin klasik ve zarif bir görünüm kazanmasını istiyorsanız koyu tonları tercih edebilirsiniz. Daha hafif ve rahat bir görünüm için açık tonları kullanabilirsiniz.

Yaşlanmayan Moda klasik Mobilyalar (1)

Öncelik ile eklektik tarzı tanımlayalım; tam bir ara bulucudur aslında. Yeniyle eskiyi, lüksle mütevaziyi gösterişle sade olanı bir araya getirir. Eklektik stili yakalamayı arzu ediyorsanız da açık ve koyu renkteki klasik mobilyaları birbiriyle kombinleyebilirsiniz.

Yaşlanmayan Moda klasik Mobilyalar (2)

Etkileyici ve modern tarzda bir mekan oluşturmak istiyorsanız farklı malzemeleri bir arada kullanmaya özen gösterin. Örnekse; ahşap üzerine konumlandırılmış cam bir masa ve deri sandalyeler…Yaşlanmayan Moda klasik Mobilyalar (3)

Mobilya denildiği zaman aklınıza yalnızca oturma grubu gelmemeli. Mobilyalarınızı tercih ederken her zaman ev içerisindeki dekorasyonda bulunan duvardaki renklerden, mekanda kullanılan aksesuarlara ve objelere kadar her şey ile bir uyum içerisinde olması gerekir.

Yaşlanmayan Moda klasik Mobilyalar (4)

Klasik mobilyalar parıltılı olduğu için, mümkün oldukça dekore edeceğiniz mekanda çok sayıda klasik mobilya kullanarak mekanda bunaltıcı bir atmosfer oluşturmayın.

    Yaşlanmayan Moda klasik Mobilyalar (5)

kadınla erkekler Klasik mobilya almayı düşünüyorsanız, uzun soluklu kullanabilmek için, kaliteli malzemeden üretilen mobilyaları tercih edin. Tavsiyelerimiz Masko Outlet