Stil Banyolar

Stil Banyolar Yeni gelişen teknoloji ile insanların ihtiyaçlarına cevap veriyor .Stil Banyolar Yeni tasarım banyolarda insanların rahat edebileceği büyüklükte odalar , küvetler ve keyifleri için plazmalar bulunuyor . Banyolarda ayrıca isteğe göre camekan yapılarak dışarıya bakmaları sağlanabiliyorken tamamen bitkilerle dekore edilerek doğal egzotik bir ambians da sağlanabiliyor .

stil banyolar (4)

Dünyaca ünlü farklı markalar kendi tasarımlarını yaptıkları koleksiyonları ile banyolarınızı özel dizayn edilmiş bir görünüme kavuşturacaklar. İtalyan tasarımcıların öne çıktığı bu alanda farklı birçok malzemeden yapılmış küvetler değişik dekorasyonlar için kullanılabilir.

stil banyolar (2)

Yeni banyo dekorasyonu ve küvet modelleri klasik malzemelerin dışına çıkarak ahşap, metal, cam, beton ve plastik ham maddeler kullanılarak imal ediliyorlar. Bazı küvet modellerinde birkaç malzemenin birlikte kullanıldığı da görülebilir. Basit ve modern tasarımların yanında klasik ve masalsı dizayna sahip küvetlerde bulunuyor.Klasik seramik ve plastik malzemelerden yapılan küvetlerin yerini cam, beton ve ahşap ağırlıklı olmak üzere farklı malzemelerin aldığını belirtmiştik. Bunların arasında en doğal olanları ahşaptan ve ağaçlardan oyularak yapılan organik olarak adlandırılan küvetlerdir.

stil banyolar (3)

Japon tarzı olarakta bilinen bu ahşap küvetler doğunun mistik havasını dekorasyon olarak kullanmanızı da sağlar. Sade ve zen görünümüne sahip banyoların alternatifi olarak parlak ve gösterişli lüks çağrışım yapan küvetler ve neon aydınlatmalı banyo küvetleri de sizin zevkinize göre seçilebilir.

stil banyolar (5)

Banyonuzun konseptini belirleyerek kendiniz için uygun bir tasarım ve uygun bir küvet modeli ile görenleri hayran bırakacak bir banyo dekorasyonuna sahip olabilirsiniz.