Şımartan Yenilikler

Şımartan Yenilikler Şaşıtıcı oturum rahatlığı ve inovatif uygulamalarıyla vücudu kuşatan geniş koltuklar. Şımartan Yenilikler Arabella’nın sırrı ; koltuğun iç yapısındaki esneklik ve tasarım ahenginden geliyor .

arabella (1)

Ergonomik destek özelliği sayesinde eşsiz bir yumuşaklık ve ferahlık sunan Arabella , yepyeni bir konfor anlayışı getiriyor .Arabella Giorgetti‘nin insan vücudunun koltuğun şeklini almak zorunda kaldığı tasarımlar yerine , her türlü pozisyonda insan vücuduna temas eden bir koltuk ve Aksesuar üretme amacından doğmuş .

arabella (2)

Ürünün tasarımcılarından Massimo Scolari Arabella’nın hikayesini şöyle anlatıyor : ” Bir ürünü gerçekten benzersiz kılan şey , ona hayat veren ruhudur . Elimdeki dergiye bakınırken bir kadının vücudunu şekillendiren kavisli bir korse gözüme çarptı. Birden , bu baştan çıkarıcı nesnenin , kadın vücudundaki kıvrımları takip ettiğini farkettim . Bir koltuğun da benzersiz bir konfor sağlayabilmesi için , bu anlayışa yani vücuda uyum sağlama esnekliğine sahip olması gerektiğini düşündüm. ”

arabella (3)