Perdeler evin baş tacıdır . Ev dekorasyonunuz için ilk adım olarak perdelerden başlamak her zaman için sizi doğru sonuca götürecektir . Eve yeni bir değer katan perdeler , her tarzın ilk basamağını oluştururlar . Ketenden tüle , storedan güpürlü perdelere kadar sayısız çeşidi barındıran perdeler arasında mevsime ve evinizin tarzına uygun olanı belirlemek zor olsa da kış konsepti için en uygun olan , yerlere kadar uzanan perdeler yerine , kısa perdeler olacaktır . Bu sayede kışın kullandığınız kalorifer peteklerinin ısı yayılımı perdeleriniz tarafından engellenmeyecek , ısı evinizin içinde yayılacaktır .

perdeler ve yastıklar

Dekorasyonda son trendlerden bir tanesi de yastıklar . Her salonun tür olarak en kalabalık unsuru olan yastıklar da bu sezonda bizleri yanlız bırakmayacak . Eskiden salonlarımızda her koltukta bir tane süs için bulundurulan kırlentler şekil değiştirerek hayatlarımıza dekoratif yastıklar olarak geri döndü .  Yastıkta dilediğinizce renk kullanmakta özgürsünüz .

perdeler ve yastıklar (3)

Kişiliğinizi ve zevkinizi yansıtacak olan bu yastıklar aracılığıyla sergilemek mümkün . Panaromik şehir desenli yastıklardan , kilim  desenli yastıklara , etnik desenlerden , klasik Osmanlı çizgileri olan yastıklara kadar irili ufaklı tamamen mekana göre şekil değiştirebilen ve girdiği her ortama renk hava katan bu sihirli dekorasyon objesi , ergonomik yapıları ile de tercih ediliyor .

perdeler ve yastıklar (4)