Oturma Odası Mobilyaları

Oturma Odası Mobilyaları geçmişten günümüze gelen , hoşça vakit geçirilen sosyal etkileşimin gerçekleştirildiği ve Oturma Odası Mobilyaları ailenin bir araya geldiği yeri temsil eder . Bu yüzden oturma odası her zaman , önemli ve ailenin karakterini ifade eden bir alan oluşturur . Odanın en dikkat çekici unsuru olan kanepenin taşıdığı kutsallık , onu , özenle muhafaza edilecek ve bakılacak kapalı , farklı bir obje haline getirmiştir .

oturma grupları (3)

Televizyonların evlere girmesiyle beraber , yeni bir oturma odası konsepti ortaya çıkmış ve artık bu alanlar dünyaya açılan birer pencere , küçül ritüellerin yaşandığı daha özgür ve hayat dolu yaşam mahalleri olmuştur .

oturma grupları (1)

80’li ve 90’lı yıllarda, hayat tarzlarındaki değişim , oturma odasını gerçek bir yaşam alanına çevirdi . Artık bu mekanlar , dünyayla etkileşime olanak sağlayan TV ve internet ile birlikte rahatlamak , keyifli vakit geçirmek ve eğlenceli sohbetlerin yapıldığı yerler oldu .

oturma grupları (5)

Elbette bu trend sona ermedi , günümüzde de devam ediyor . Aksesuar İnsanlar artık oturdukları kanepenin kendilerini memnun etmesini , korumasını , sarıp sarmalamasını hatta neredeyse şımartmasını bekliyor . En özel ve değerli vakitlerini geçirdiği kanepe , hayal ettiği tüm arzu ve taleplerinin gerçekleşmesini beklediği bir yer haline geldi adeta .

SmartHome