Ev dekorasyonunda gün geçtikçe değişen anlayışlardan biri de mutfak ve banyolarda doğal taşlar kullanılması. Taş ocaklarından çıkartıldıktan sonra elmas testerelerle kesilen doğal taşlar , mobilya sektöründe tercih edilen önemli bir malzeme konumunda bulunuyor.

 natural-master-bathroom-design-with-radiant-heat-728x483

Güzel ve şık görünümleri dışında sağlıklı oluşuyla da mobilya sektöründe oldukça yaygın kullanılan doğal taş , farklı renk ve parlak yüzeyi ile mutfak ve banyo mobilyasında vazgeçilmez bir malzemedir. Tezgah üstü malzemesi yapımında sıklıkla kullanılan doğal taşlar arasında granit, mermer, traverten ve kireçtaşı bulunuyor. Çizmelere karşı dayanıklı olan granit ve kolay temizlenen mermer , özellikle mutfak tezgahlarında çok tercih ediliyor.

GraniteCutouts

Doğal taşların ısıya dayanıklı oluşu , şık ve zarif görünümü ve estetik yüzeyleri , mutfak ve banyo mobilyalarının kullanımında tercih edilmesini sağlıyor. Fakat bu şıklık ve zarafetin kalıcı olmasını istiyorsanız doğal taşların bakımını ihmal etmemeniz gerekiyor. Yüzeylerin leke tutmaması için kirlerin bekletilmeden bir sünger ya da yumuşak bir bezle temizlenmesi ve yüzeylerin belli aralıklarla cilalanması , doğal taşların uzun ömürlü olması için gerekli temel bakımlar arasında yer alıyor. 

66168557_3-Valley-Village-Kitchen-And-Bathroom-Remodeling-Other-Services