“Renklendir Hayatı” sloganı ile insanların hayatına renk katan Marshall, uluslararası çapta yürüttüğü araştırmaları sonucunda belirlediği 2013 Teması, Renk Paleti ve Renkleri ile hayatı renklendirmeye devam ediyor. Marshall 2013 Renk Ailesi’nde yer alan Sarılar ve Yeşiller kış soğuğuna, kurşuni renklere hazırlanan ruhlar için birebir. Yaz güneşinin ısıtıcı etkisinin sürmesi, doğanın canlılığını yeşilin tonlarında koruması için mekanların kapıları Marshall Sarılara ve Yeşillere açılıyor.

2390_marshall-yesiller-ve-sarilar-gri-kis-gunlerine-meydan-okuyor_7

Kış ortasında mekanlara doğan güneşin adı Marshall Sarılar

Güneş ışığının en çok özlendiği soğuk kış günlerinde Marshall Sarılar mekanlarda yazdan kalma duyguları canlandıracak. Marshall Sarılar, güneşin göz alan etkisi ile en küçük mekanları bile genişletecek. Mum Işığı ve Ayışığı’nın bu yumuşak tonları ile birlikte aydınlık mekanlar yaratılacak. Sarı tercih edilen mekanlardaki, dekorasyon öğelerinin rengi de önemli. Yatak odasında tercih edilen sarı renklerde turkuaz renkli bir yatak örtüsü eşlik ederse, yaratılan ferah ortam tamamlanıyor.

2390_marshall-yesiller-ve-sarilar-gri-kis-gunlerine-meydan-okuyor_6

Yeşil ve mavinin kıyılarında dolaşan bir yumuşaklık…

Doğanın canlılığı Marshall Yeşiller ile kış mevsiminin dinginliğine uyum gösteriyor; yeşil tonlar yumuşayarak koyu cam göbeği mavi ve çamlara dönüşüyor. Bronzlar ve zeytin tonları mavi etkisini dengeleyerek, soğuk ve sıcak bir yeşil paleti oluşturuyor. Yeşil ve mavinin kıyısında hoş bir kararsızlık hissi yaratan tonlar doğal bir sis örtüsü ile yumuşaklık kazanırken, bir kulübeden modern bir daireye kadar her mekanda çekici atmosferler yaratmayı başarıyor.

 2390_marshall-yesiller-ve-sarilar-gri-kis-gunlerine-meydan-okuyor_2

Yeşil ve sarı birleşirse

Marshall Sarılar ve Yeşiller bir arada, kış mevsiminin en sıcak mekanlarını yaratmaya aday. Sıcak sarı tonların yeşillerle birlikteliği renk bloklarında ve yaratıcı desenlerde binbir seçenek sunuyor.