Lightist Işık Hayattır

Lightist Işık Hayattır , kısa sürede sektörün öncü imalatçıları arasında yer almayı başararak , Lightist Işık Hayattır sıra dışı ürünleriyle etkileyici aydınlatma çözümleri sunuyor . Güzellik , estetik ve şekle olan tutkunun karışımı tasarımlara imza atan Lightist , çok çeşitli mekanlara uygun ,  sektörün ihtiyaç ve beklentilerinin ötesinde ürün ve hizmetler geliştiriyor .

lightist

Lightist , kalite ve görsel zenginliğin birlikte tercih edildiği günümüzde , aydınlatma sektöründe farklı çizgiler sunarak , tüketicinin güvenine layık olmayı hedefliyor . Bu sebeple aydınlatma konusunda farklı bilgi birikimine ve çizgiye sahip uzman çalışma grubuyla , imalat , tasarım , projelendirme , montaj , satış ve satış sonrası servis konularında da hizmet kalitesini ön planda tutuyor .

lightist (2)

Ayrıca mağaza , ofis , banka , alışveriş merkezi , otel , hastane , fabrika ve konferans salonu gibi çeşitli mekanlara aydınlatma çözümleri üreten firma ; sağlık , göz konforu ve ekonomiklik kriterlerini de göz önünde bulunduruyor .

Interior of the stylish apartment 3D rendering