Banyonuz ufak ve dar. Neyi nereye koyacağınıza karar veremediniz. Bir klozetlik ve bir lavaboluk yeriniz var. Duşu koyacak yeriniz yok.Benim size tavsiyem, duşun olduğu bölgede en azından aynı duş gideri gibi gider yapıp, kendi bulunduğu ön cephesine de direk bir duş kabini kapısı yapmanız. Böylece istediğiniz zaman lavaboda elinizi, yüzünüzü yıkadıktan sonra, duş alacağınız zamanda klozetin bulunduğu bölgede, duş alma şansını da elde edeceksiniz.2013 Banyo Dekorasyon Önerileri  (24)

Ufak bir alanda en azından bu fonksiyonla gidermiş olacaksınız. Aynı mekan içerisinde mutlaka bir de dolap yapabilirsiniz. Bu da mı yetmedi size? O zaman gelin tavan yüksekliği eğer; 2.50-2.60’ lar da ise, kapının hemen üzerine bir raf yapın. Böylece o rafın içine de ister havlularınızı, isterseniz de tuvalet kağıtlarınızı koyabilirsiniz.

2013 Banyo Dekorasyon Önerileri  (19)

Lavabonuzun hemen alt tarafında ki o seramik lavabo ayağının, sağ ve sol tarafına yine birer tane raf yapın. Böylece orayı da istediğiniz birkaç aksesuar ile kullanabilme şansınız olur.2013 Banyo Dekorasyon Önerileri  (16)

Peki ya şampuanlarınız onun gibi deterjanları nereye koyacaksınız? Onları da bence klozetin hemen sağ ve sol tarafına tuvalet kağıtlarını koyduğumuz gibi derinliği 22cm olacak şekilde bir dolap yaparak değerlendirebilirsiniz. DekorasyondaArtık tüm ölü mekanları kullandık. Her nokta kullanıldı. Bence dah  a fazla eşya tıkıştırmayın. Orayı kendi haline, biraz daha yaşanılır bırakın.