Kahve keyif değil midir ? En yoğun , en stresli zamanlarımızda bile verdiğimiz kahve molası bizi rahatlatmaz mı ? Adını verdiği renk ise mekanlarda kahvenin sunduğu aynı keyfi bize yaşatıyor. Çok iyi biliriz ki mobilyayı doğal rengiyle bıraktığımızda onun da rengi kahvedir. Yani hem doğallıktır hem de keyiftir kahve.

retro-living-room-by-masvaley

Modern kahve tonları evinizde rahatlık aradığınızı gösterir. Size keyif ve doğal bir ortam sunan kahveyi modern mobilyada tercih ederseniz bu sizin tamamen evinizde rahatlık aradığınızı gösterir. Modern mobilyada kahveyi birçok renk ile kombine etmeniz mümkün. Ama tamamen doğallık istiyorsanız o zaman sadece doğal ahşap tercih edebilirsiniz. Mobilyada modern tercihlerin sınırını belirlemek tamamen size bağlı. Kullanacağınız aksesuarlar ve renklerle ne kadar modern ve ne kadar doğal bir ortam yaratacağınıza karar verebilirsiniz.

Rustic-Chic-Style-530x397

Klasik mobilyada doğal ahşap kullanmak ağır bir hava yaratılmak istendiğini vurgular. Mekanınız doğal ve asil bir havaya bürünür. Kombine edeceğiniz koltuk ve perdelerle bu asaleti vurgulamak sizin elinizde. Koltuk ve perde kombinleriniz ile doğal , asil ve gösterişli bir hava yaratmanız mümkün. 

gray-and-brown-sofas-inthe-living-room-with-glazed-round-table-915x687

Klasikte doğal ahşabı tercih edip asil bir hava yaratmak istiyorasanız, yola krem kombinlerle devam edebilirsiniz. Ama daha doğal bir görüntüyle devam etmek istiyorsanız toprak tonlarını , kumaş olarak da daha doğal kumaşları seçmenizde fayda var.

inspirational-living-room-ideas-contemporary-lighting-design-foto-inspirational-living-room-ideas-contemporary-lighting-design-foto-wallpaper-01

Gösterişli bir görünüm için tercihiniz kesinlikle ipek kadife ve saten kumaş ağırlıklı koltuk döşemeleri ve perdeler olmalı . Mobilyanızın ağır havasını daha gösterişli , daha renkli bir hale getirebilirsiniz.