Dekorasyon Önerileri

Dekorasyon Önerileri Modern Çağın gelmesiyle hayatımızın olmazsa olmazı haline gelen Dekorasyon Önerileri mevsimlerin geçişi yani ilkbahar ve yaz mevsiminin gelmesiyle yeniden canlandı .

dekorasyon önerileri (3)

Yaz mevsimine girmeden önce ev dekorasyonunuzu da yenilemek istiyorsanız yazın getirdiği dekorasyon aksesuarlarından yararlanabilirsiniz. Yaz mevsimi denildiğinde aklınıza neler geliyorsa bunları değerlendirin. İlk örnekte olduğu gibi hasır sepetler ve şapkalar yaz mevsimi için ilginç dekorlar oluşturur. Hasırın sıcak rengi ve yazı çağrıştıran görüntüsüyle şömine üzerinde, yemek odası ve koridorlarda kullanılabilir.

dekorasyon önerileri (5)

2022 Yaz Dekorasyonu örnekleri arasında çiçekler en çok kullanılan aksesuarlar arasında ilk sıralarda gelmektedir. Çiçek düzenlemeleri, vazolar ve yapraklı çiçekler dekorasyonlarda canlı ve taze bir görünüm kazandıracaktır.

dekorasyon önerileri (2)

Yaz teması denildiğinde deniz kabukları, yıldızlar, taş ve ağaç parçaları akla gelmektedir. Denizi temasını da yaz dekorasyonunuz için değerlendirebilirsiniz. Maket gemiler, deniz simitleri gibi malzemeleri ve kırmızı, mavi, beyaz renkleri bu amaçla bir araya getirin.