Çilek Çocuk ve Genç Odaları

Çilek Çocuk ve Genç Odaları dünya markası olan Çilek Mobilya , Çin Uluslararası Fuarı’nda yaptığı görüşmeler ile Çilek Çocuk ve Genç Odaları ülkemizden ve kendi adından söz ettirdi . 18 – 22 Mart tarihleri arasında düzenlenen Çin Uluslararası Fuarı(CIFF) Mobilya dünyası için oldukça önemli bir fuardır.

Fuara 4. kez katılan Çilek, tescilli tasarımları ile göz doldurdu. Tematik tasarımları BiConcept ve Black Pirate ile fuarın en renkli standı olarak büyük ilgi gördü. Yakut, Mocha, Natura Baby ve Royal gibi farklı tasarımları ile Çinli ziyaretçilerin olduğu kadar dünyanın dört bir yanından gelen katılımcıların da ilgisini çeken Çilek, yeni işbirlikleri ve yeni mağazalar için fuarda 100’e yakın yatırımcı ile görüşme gerçekleştirdi.

Görüşmeler neticesinde, başta Çin olmak üzere, Hindistan, Bangladeş, Güney Kore, Tayvan, Suudi Arabistan ve Sudan ile önemli işbirliklerine imza atıldı.Fuarın en dikkat çekici stantlardan biri olduklarını belirten Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Muharrem Çilek, Çin ve dünyadaki benzer fuarların mobilya sektörü açısından öneminin her geçen gün arttığını belirtti.

Hedef pazarlara ulaşmak için fuarları değerlendirmeye ç  alıştıklarını ve bunu fırsat olarak gördüklerini söyleyen Çilek, “Yine yeni ülkelere gidiyoruz, yeni anlaşmalar imzaladık. Yakında yeni açtığımız mağazalarla tüm dünyada olacağız” dedi.

Çilek, hedef pazarlara ulaşmak için fuarları değerlendirmeye çalıştıklarını ve bunu fırsat olarak gördüklerini kaydederek, “Fuarda gördükleri yoğun ilgiden son derece memnun kaldıklarını ve gururlandıklarını ifade eden Muharrem Çilek, yine yeni ülkelere gidiyoruz, yeni anlaşmalar imzaladık. Yakında yeni açtığımız mağazalarla tüm dünyada olacağız” değerlendirmelerini yaptı.