Beyaz Renk Mobilyalar

Beyaz Renk Mobilyalar Saflığın ve masumiyetin simgesi olan beyaz renk , Beyaz Renk Mobilyalar giyim ve tekstil ürünlerinin yanı sıra mobilya sektöründe de tüketicilerin gözdesi konumundadır. Gözleri dinlendiren ve mekanı gerçek boyutlarından daha büyük  gösteren beyaz renk , tüm mimarlar ve dekaratörler tarafından tavsiye ediliyor.

Elegant-white-living-room-decoration-ideas-decorations-decorating-interior-room-spectacular-chandelier-and-gorgeous-large-window

 

Işığı yansıtan ve ortama ferahlık kazandıran beyaz renk oturma grubu , yatak odası, yemek odası ve mutfak takımları evlere huzur getiriyor. Günün yorgunluğunun atıldığı yatak odaları beyaz renk ile dinlendirici bir etki kazanırken , salonlar ise beyaz mobilyalarla aydınlık ve huzur dolu olmasıyla günün stresini üzerinizden alacak.

minimalist-black-and-white-living-room-furniture-desig-inspiration

 

Beyaz mobilyaların temizliği ve bakımı sanıldığının aksine zor değildir. Hatta diğer mobilyalardan daha avantajlı olduğu bile söylenebilir. Mobilyanın çabuk eskimesi ya da sağlıksız görünümü rengiyle alakalı değil , kalitesiyle orantılıdır. Bu durumda beyaz mobilyalar çabuk kirleniyor ya da sağlıksız görünüyor demek doğru olmaz. Beyaz mobilyalara nazaran farklı ya da daha fazla bir bakıma gerek duyulmadan özel temizleyiciler ile bakım yapılabilir.

Modern-All-White-Furniture