Son yıllarda hayatımızda oldukça yer edinen avangart mobilya tarzı banyolar için de oldukça uygun. Evimizin tüm dekorasyonu modern de olsa sadece banyoda bu tarzı uygulamak isterseniz dekorasyon anlamında çok zor olmayacaktır. Bazen kişiler yaşam alanlarındaki mobilya tarzını  modern istedikleri halde , evin giriş bölümünde ya da ebeveyn banyolarında zaman zaman avangart mobilya uygulamak mümkündür.

luxury-bath-1

Eğer ev dekorasyonumuzda modern mobilyalar kullanıldıysa , banyo için seçilecek avangart mobilyalar çok abartılı olmamalıdır. Böyle bir durumda güzel bir şey yapalım derken kötü sonuçlar da alabiliriz. O nedenle küçük dokunuşlarla , belki küçük bir banyo dolabı ya da ayaklı bir küvetle avangart tarzı yakalayabiliriz.

Artpolars-yacht-bathroom

Modern tasarlanmış bir banyo içinde uygulanacak avangart küçük bir lavabo dolabı da ortamı farklı kılacaktır. Zaten ev dekorasyonumuz avangart stilde döşenmiş ve bu stil banyoda  da uygulanmak isteniyorsa biraz daha rahat olabiliriz. Seçilecek vitrifiye ürünlerden tutun da uygulanacak mobilya aksamına kadar aynı tarz uygulanabilir . Seçilecek aksesuarlar , aydınlatma elemanları , duş alanında uygulanacak seperasyon ve aynalar aynı tarza uygun olmalıdır.

wonderful-bathroom-design-ideas-in-stunning-luxury-Joc-house-in-Johannesburg