2022 Yaz Dekorasyonu

2022 Yaz Dekorasyonu Yaz mevsiminin gelmesi , güneşin parlamaya başlamasıyla sıcaklığını hissettirmesi ,2022 Yaz Dekorasyonu biz insanların da içini ısıtan evini renklendiren tasarımlarla daha çok sıkı fıkı olması anlamına geliyor.

yaz dekorasyonu (7)

Yaz mevsimine girmeden önce ev dekorasyonunuzu da yenilemek istiyorsanız yazın getirdiği dekorasyon aksesuarlarından yararlanabilirsiniz. Yaz mevsimi denildiğinde aklınıza neler geliyorsa bunları değerlendirin. İlk örnekte olduğu gibi hasır sepetler ve şapkalar yaz mevsimi için ilginç dekorlar oluşturur. 2022 Yaz Dekorasyonu Hasırın sıcak rengi ve yazı çağrıştıran görüntüsüyle şömine üzerinde, yemek odası ve koridorlarda kullanılabilir.

yaz dekorasyonu (1)

Yaz dekorasyonu örnekleri arasında çiçekler en çok kullanılan aksesuarlar arasında ilk sıralarda gelmektedir. Çiçek düzenlemeleri, vazolar ve yapraklı çiçekler dekorasyonlarda canlı ve taze bir görünüm kazandıracaktır.

yaz dekorasyonu (2)

Yaz teması denildiğinde deniz kabukları, yıldızlar, taş ve ağaç parçaları akla gelmektedir. Denizi temasını da yaz dekorasyonunuz için değerlendirebilirsiniz. Maket gemiler, deniz simitleri gibi malzemeleri ve kırmızı, mavi, beyaz renkleri bu amaçla bir araya getirin.

summer house interiors, summer

Yaz için seçilecek beyaz gibi açık renkler ve çiçeklerin canlılığı basit bir dekorasyon için yeterli olacaktır. Yazın renkleri turkuaz mavi, fuşya, sarı ve turuncu gibi renkler hem mobilyalarda hem de aksesuarlarda kullanılabilir. Uçuşan ince tüller, gece için hazırlayacağınız kağıt bahçe fenerleri gibi aksesuarlar bahçe ya da balkonda yaz akşamlarını aydınlatacaktır.

yaz dekorasyonu (4)

Yaz dekorasyonu yapmak için bir çok örnek bulabilirsiniz. Bu örnekler arasında en kolay olandan yukarıda bahsettik. Çiçekler canlı ya da sadece desenlerde tercih edilerek yaza hazırlık yapılabilir.

yaz dekorasyonu (5)

Diğer fikirler için aşağıdaki örnekleri inceleyebilirsiniz.