Ev dekorasyonu zahmetli olduğu kadar zevkli bir iştir. Bir evi yaşanır kılan, içindeki eşyalar ve dekorasyonudur. Oturma odası takımları, yemek odası takımları, yatak odası takımları,beyaz eşyalar gibi zevkinize göre satın aldığınız eşyalar, belki de uzun yıllar boyunca sizin gözünüzün önünde bulunacak şeylerdir. Bu yüzden, seçim yaparken dikkat edilmesi gerekir. Ev dekorasyonunun en önemli aksesuarlarından biri de perdedir. Perde modelleri oldukça fazladır.2014 perde modelleri

Perde seçiminde dikkat etmeniz gereken tek şey, zevkiniz olacaktır. Zevkinizin şekillenmesine yardımcı olacak bazı noktalar vardır. Örnek olarak, oturma odanızdaki koltuk takımı, vitrin, mobilyalar gibi eşyalar, perde seçiminizi etkileyecek faktörlerdir. Duvar rengi ve odanın boyutu da, perde seçiminde etkin rol oynar. Tüm bu kriterlere uygun bir seçim yapmanız, uzun yıllar keyifle kullanacağınız perdelere sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

2014 perde modelleri, Aksesuar ve Mobilya | Masko Outlet | Masko

 2014 yılında, perde modelleri oldukça göz kamaştırıcı olacak. Klasik tül perdelerden tutun stor perdelere kadar, aradığınız her tarz vitrinlerde sizleri bekliyor olacak.Evin en önemli aksesuarlarından olan perde seçiminde tamamen özgürsünüz. Tabi, birkaç etkene dikkat etmek koşulu ile.

 2014 perde modelleri, Aksesuar ve Mobilya | Masko Outlet | Masko

Bu sene, kısa perdeler oldukça moda olacak. Çok şık bir görünüm sağlayan kısa perdeler, klasik modeller ve modern çizgilerle piyasada sizleri bekliyor.Ayrıca, asimetrik modeller de oldukça ilgi çekiyor. Son yılların modası olan asimetrik modeller, evinize çok farklı bir hava katabilir.

 2014 perde modelleri, Aksesuar ve Mobilya | Masko Outlet | Masko

Kısa modellerden hoşlanmayanlar için, uzun modeller de oldukça fazla sayıda. Yine, uzun modellerde asimetrik tasarımlara rastlamak mümkün. Perde denildiğinde akla her ne kadar beyaz renk gelse de, bu sene farklı renkte perdeleri görmek te mümkün olacak.

2014 perde modelleri, Aksesuar ve Mobilya | Masko Outlet | Masko

Evin olmazsa olmazından olan perdeler, 2014 yılında, birçok farklı modelle karşınızda olacak. Perde modelleri, uzundan kısaya, tülden kadifeye, klasikten moderne, birçok seçenekle piyasaya sürülmüş durumda.Yukarıda belirttiğimiz ipuçlarına dikkat ederek, uzun yıllar değiştirmeyeceğiniz perdelere sahip olabilirsiniz.